HEI HEI Põlvamaa Ühingu Suurpered!!!

Kuna taas osales üldkoosolekul väga vähe peresid, siis peame tegema korduskoosoleku, et saaksime kinnitada 2015 aasta majandusaruanne. Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühingu KORDUS üldkoosolek toimub 26 juunil 2016. Kell 11.00 , Põlvas Käisi 11 Ühingu ruumides.

Päevakord on:
1. Revisjonikomisjoni majandusaasta aruande ettekanne.
2. Majandusaasta aruande kinnitamine.
3. Jooksvad küsimused.
Me loodame väga, et võtate oma kiirest ajast selle tunnikese, et saaksime koos kaasa rääkida jooksvates küsimustes ja kinnitada majandusaasta aruanne

Meil on hea meel Teile teatada eesseisvatest suvepäevadest. Perede soovil teeme sellelgi aastal oma suvepäevad Palojärve ääres. Korraldame need 16-17 juuli 2016a.
Pere osalustasu on 25 eurot, selle eest pakume huvitavat olemist lastele ja ka vanematele. Selleks et me saaksime arvestada toidukogustega, siis palume registreerida oma pere hiljemalt 10 juuliks. Kui oled ka ära maksnud omaosalustasu, siis sellest hetkest paneme ka meie teid tulijate nimekirja.

Seoses suvepäevadega ootame ka Aasta suurpere kanditaate.Ole palun julge ja soovita meie Ühingusse kuuluvat peret, kes seda tiitlit väärib. Selleks pereks võib ka olla sinu enda pere!!!
Palume märku anda ka meie ühingusse sündinud beebidest, kes sündisid eelmisel aastal (2015 aastal sündinud). Meie soov on tervitada neid imesid ühingu poolt.
Ma väga palun Teid , et annaksite märku, et olete kirja kätte saanud, siis tean kas olete info kätte saanud.
Päikest Teile soovib PLPÜ juhatus