Suurperepäev

FB_postitus_504x504pix

Kutsume suurperesid üheskoos vahvat ja meeleolukat perepäeva veetma!  

Esita “Aasta Suurpere 2015″ kandidaat SIIN

28. mail toimub Vembu-Tembumaal traditsiooniline Suurperepäev, et tunnustada suurperesid kes on tublid, töökad ja oma tegemistes paljudele väiksematelegi peredele eeskujuks ning pakkuda üks elamuste rohke ja meeldejääv üritus. Seitsmendat korda anname välja tunnustusauhinda „Aasta Suurpere” ning avatud on omaloomingu lava.

Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt välja antav ning Bigbanga poolt toetatav „Aasta Suurpere“ aunimetus omistatakse ühtsuse ja lasterikkuse au sees hoidmise eest töökale ning eeskujulikule Eesti suurperele, kus kasvab vähemalt neli last.
Sel aastal on korraldajad vahetanud Suurperepäeva asukohta, et pakkuda vaheldust osalevatele peredele.

Üritusele registreerimine toimub läbi piirkondliku liikmes organisatsiooni. Osalustasu 6 eurot inimene, pisipõnnid tasuta (2 aastased k.a.). Osalustasu sisaldab sissepääsu Vembu-Tembumaale, programmi ning toitlustust.

Armas Põlvamaa LPÜ pere ,kui sul on soov osaleda Suurperepäeval anna meile teada. Kirjuta kiri , helista või anna fb kaudu märku. Selleks,et Teie pere kirja saaks on vaja järgmiseid andmeid: Pere esindaja ees ja perekonnanimi, tel. nr. , e-maili aadress . Osalejate arv - täiskasvanud , lapsed ja pisipõnnid 2a k.a.

* Teadmiseks bussi me ei telli -kui on soov osaleda tuleb arvestada , et minna tuleb oma transpordiga.