Ugala kutsub Põlvamaa suuri peresid jõuluetendust vaatama soodushinnaga

Sel jõulukuul trallivad Ugala suurel laval hiired. Aga mitte tavalised hiired, vaid hiired, kel meeldib laulda ning juustukabet mängida. Lisaks teatrietendusele saavad kõik head
lapsed kaasa ka jõulukingituse, mille annab üle jõuluvana isiklikult.

Ugalal on hea meel kutsuda Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühingu liikmeid ja nende peresid vaatama lõbusat jõulumuusikali „Hiired on hiired“ soodsama hinnaga – piletihind suurperedele on 6,50 eurot.

Sooduspiletiga on võimalik saada pileteid järgmistele etendustele: 8.12 kl 15, 9.12 kl 15, 10.12 kl 15, 15.12 kl 15, 16.12 kl 15. 

„Hiired on hiired“ jõuab lavale Ugala teater ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia koostööprojektina.

Lavale astub 18 hiirt ja 7 kassi, lisaks paar oravat, merisiga, nahkhiir, papagoi, kobras, siil ja terve ansamblitäis mutte. Lisaks jõulumuusikalile saavad kõik väikesed teatrikülastajad külastada Ugala fuajees tegutsevat jõulumaad. Nii oodataksegi lapsi teatrisse lustima juba kuni tund aega enne etenduse algust. 

Jõululavastuse "Hiired on hiired" lavastaja ja idee autor on Oleg Titov, teksti ja laulusõnad kirjutas Liis Aedmaa ja muusika Peeter Konovalov. Koreograaf on Kadri Sirel ning lavastuse kujunduse lõid Liina Tepandi juhendamisel TÜ VKA teatrikunsti visuaaltehnoloogia tudengid, muusikat teevad muusikatudengid Ain Agana juhendamisel. Laval mängivad 11. lennu näitlejatudengid.

Lavastus sobib lastele alates 5. eluaastast ning seda mängitakse ainult detsembris ja ainult Ugala teatris.

Rohkem infot Ugala kassast: tel 433 0777 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .