Suur mängumaa Lõunakeskuses

Lõunakeskuses on tulemas 18.-19. oktoobril kinnikaetud liuväljal lastele batuutide ja teiste atraktsioonidega üritus Suur Mängumaa. Soovime Tartumaa lasterikaste peredele edastada informatsiooni, et soovi korral saavad lasterikkad Tartumaa perekonnad 18. ja 19. oktoobril (mõlemal päeval kell 15-20 ajavahemikus) külastada Lõunakeskuses asuvat Suurt Mängumaad sooduspiletiga 3 € (tavapärane piletihind on 5 ja 9 €), saatjad tasuta.
Üritusel jagub tegevust 3-12 aastastele lastele. Parema ülevaate saamiseks lisasin kirjale pildid varem toimunud Suurest Mängumaast.
Palun edastage eespool olev info lasterikastele perekondadele. Kas oleks võimalik, et koguksite kokku tulijate poolt järgmise info: perekonnas olevate laste arv, kuupäev ning kellaaeg, samuti perekonnanimi. Ootan registreerimislehte meiliaadressile merilen@lounakeskus.com hiljemalt 16. oktoobriks.

Ühingu pered, kes soovivad minna andke sellest teada hiljemalt 15-nda oktoobri õhtuks. Olen ka valmis registreerima telefoni kaudu ( Leida 55699978).

Kui registreerinud perekonnad jõuavad Lõunakeskusesse, saavad nad Suurele Mängumaale piletid osta infolauast.

Rõõmsate kohtumisteni Suurel Mängumaal!