Algas esseekonkurss “Mina ise ja minu pere”.

Eesti Lasterikaste Perede Liit ja BIGBANK kuulutasid välja esseekonkursi “Mina ise ja minu pere”, millest on oodatud osa võtma kõik nelja ja enama lapsega Eesti suurpered.

Esseekonkursi mõte on kujundada hoiakuid ja kasvatada avalikku dialoogi lasterikaste perede olukorrast Eestis. “Soovime panna inimesi rohkem mõtlema pereväärtustele kiirustavas ühiskonnas. Nii kutsume üles kõiki lasterikaste perede lapsevanemaid, lapsi ja noori kirjutama just neile olulisel teemal ehk rääkima oma pere lugu,” rääkis Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Esseekonkursile esitatud töö peab vastama teemale “Mina ise ja minu pere”, töö peab olema kirjutatud eesti keeles ja kuni 3000 tähemärki pikk. “Ülemäära suuri nõudmisi me töödele siiski ei sea. Oluline on, et essee vastaks teemapüstitusele, oleks “pere nägu” ja seda oleks huvitav lugeda,” selgitas BIGBANKi üritusturunduse projektijuht Marve Kadastik.

“Mina ise ja minu pere” esseekonkursil on oodatud osalema kõikide Eesti suurperede (4 või enam last) liikmed. Töid oodatakse kuni 1. maini MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu e-postile  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  või paberkandjal aadressile Tartu tn 1A, Viljandi 71004 märgusõnaga “konkurss”. Esseekonkursi võitjad kuulutatakse välja 11. mail toimuval Suurperepäeval Tallinna Loomaaaias.

“Mina ise ja minu pere” esseekonkursi algatajad ja läbiviijad on MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit ja BIGBANK AS, kelle eestvedamisel toimub iga-aastane suurperedele mõeldud perepäev.