Meie pere jõulupidu

Selle-aastane "Meie pere jõulupidu" toimub 2013 aasta teisel päeval ehk 02.01.2013. Üritus saab alguse 12.00, ja kestab viis tundi. Jõule, koos jõuluvanaga tähistame sel aastal Tallinna kesklinnas asuvas bowlingusaalis - KU: L SA: L. Tegu on kinnise üritusega, kuhu ootame lasterikkaid peresid kõikidest Eesti maakondadest. Üritus saab teoks koostöös Kuulsaaliga ning Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.

Päevajuht on Renxx!

Ürituse avab sotsiaalminister Hanno Pevkur!

Mis toimub?

Tulemas on vahva üritus lasterikastele peredele üle Eesti. Lisaks tavapärasele jõuluvanale ja kingituste jagamisele toimub sel korral perede vahelisi võistlusi erinevatel võistlusaladel, nagu näiteks: bowling, piljard, lauajalgpall, hüppenööriga hüppamine, õhupallide lõhki puhumine jne... Loomulikult ei puudu ka joonistusnurk.

Kuidas saab osalema?

Osalemiseks tuleb registreerida oma pere Lasterikaste Perede Liidu vastava maakonna juhi kaudu. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu on piiratud ka osalejate arv.

Milleks sponsorid?

Projekti toetajate abil tahame lisaks lustliku ja meeleoluka päeva korraldamisele teha igale perele jõulukingitused, tasuda väljastpoolt Tallinnat tulijate transpordikulud ning organiseerida ürituse külastajaile korralik söögilaud.

Lähiajal lisame siia ka projekti kogu eelarve koos märkega, palju ürituse õnnestumisest on hetkel puudu.

Igast maakonnast saab osaleda maksimaalselt 15 inimest ehk 2-3 peret

 Transpordi kompenseerimise määrad ja kord:

a) tangime kõikidele autodega tulijatele kütust arvestusega 7 liitrit  100 km kohta ja km arvestus käib maakonna keskusest Kuulsaali ja tagasi.

b) nii bussiga, rongiga kui praamiga sõitjad saadavad pärast üritust tšekid meie MTÜ Pärnu esindusse (Männi 21-8, Pärnu), seejärel  kantakse kompensatsioon neile märgitud pangakontole 1 nädala jooksul, kuid kompensatsioon ei saa olla suurem kui esitatud tšekkide kulu kokku.

Põlva maakonnast minejatele kompenseeritakse autoga– 32 liitrit kütust, bussiga– 50€.

Ürituse  algus on kell: 12.00 ning palume kõigil kohal olla pigem varem kui et hiljaks jääda!!! Üritus lõpeb orienteeruvalt kell 17.00.

Kes sooviksid Põlva ühingust sellest osa võtta, siis registreerige end This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Pange kirja, mitu täiskasvanut ja mitu last. Nagu eespool öeldud, saab osaleda olenevalt pere suurusest 2-3 peret. Lõpliku otsuse, kellele anname võimaluse, teeb juhatus (peame saama kokku 15 inimest)

Sellega väga kiire, registreerida saab kuni 17.detsember !!!!